Marka ve Yasal Koruma


Bu web sitesi kısaca 'dodonafashion.com' olarak ve Atakan Grup Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. kısaca 'Atakan Grup Tekstil' olarak anılacaktır .
 
Atakan Grup Tekstil site’nin genel görünüm ve dizaynı ile site’deki tüm bilgi, resim, dodona! markası ve diğer markalar, dodonafashion.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve/veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Site’de bulunan hiçbir materyal; önceden yazılı olarak izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz, en geniş manada yasal düzenlemelerin ve uygulamaların hak sahibinin iznini gerektirdiği hiçbir işleme tabi tutulamaz. Site’nin bütünü ve/veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Burada sayılan ve Atakan Grup Tekstil aleyhine sayılmayan aksine tüm işlem ve eylemler, en geniş manada hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Atakan Grup Tekstil’in burada açıkça sayılmayan, belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
 
dodona! TM 2011/93779 tarih ve numarası ile Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş markadır.
 
Atakan Grup Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. dodonafashion.com website'sinde yer alan bütün markaların  Türkiye içerisindeki tek lisanlı yetkilisidir/sahibidir, Atakan Grup Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.’ den habersiz ve izinsiz olarak Türkiye’ ye de, satışa sunulmaları suçtur. Bunları yapanlar ve yapacaklar hakkında her türlü kanuni hakkımızı saklı tuttuğumuzun bilinmesini rica ederiz.
 
Herhangi bir gerçek kişi veya tüzel kişi tarafından yasal haklarımızın ihlal edilmesi durumunda, kendisine önceden harhangi bir uyarı yapılmadan direkt olarak İstanbul Mahkemeleri aracılığıyla gerekli önlemler alınacaktır.

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.