HAKKIMIZDA

1948 yılında temelleri atılan ve 70 yıldır sürekli yenilenerek kendini geliştiren Atakan Grup başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen tekstil markaları arasında lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Dodona Tekstil’in temelleri Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Ferit Atakan’ın öncülüğünde bir aile şirketi olarak 1974 yılında atılmıştır. O yıllarda bayan giyim, erkek giyim ve çocuk giyim satışlarında faaliyetini sürdürmüştür. 2000 yılında İstanbul Şişli’de üretim ayağını da kurarak bayan giyim imalatını yapmaya başlamıştır. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen ve geliştiren Dodona Tekstil doğru ve güvenilir adımlarla, üretim alanında işinde uzman personeli ile 4 Kıtayı kapsayan 150’ye yakın satış noktasına ulaşmıştır.

İddialı lüks ve sofistike koleksiyonlar hazırlayan Dodona tekstil, İtalyan kumaşları, Swarovski crystaller, el yapımı, baskı ve nakış süslemeleriyle zenginleştirilmiş iddialı tasarım çizgisiyle hızlı bir şekilde sektörde lüks markalar segmentinde başarılı bir marka olmayı başarmıştır.

  Koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyetini esas alan Dodona, trendleri ve ilkeleri yaratarak, kaliteden asla taviz vermeyen anlayışının haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.